Termotiskárny

Termotiskárny | Datamax | Printronix | Zebra | TTR folie  | Etikety | Sw Codesoft | Příslušenství | Kontakty

Termotiskárny - příslušenství a doplňky

K dodávaným termotiskárnám jsou jako volitelné příslušenství možno objednat například následující položky:

ODV - On-line Data Validator, laserový snímač, který během tisku snímá a vyhodnocuje každý vytištěný čárový kód. Je prováděna tzv. ANSI analýza kódu, která na základě zadaných kritérií vyhodnotí kód, v případě nekvalitního kódu se tiskárna automaticky zastaví, couvne a etiketa je znehodnocena přetiskem mřížkou, aby nemohla být použita. Navíc je možno celý proces protokolovat do souboru. Tak je zajištěno, že všechny vytištěné štítky budou ve špičkové kvalitě z pohledu čitelnosti čárových kódů.
Toto příslušenství lze použít jen pro řadu termotiskáren PRINTRONIX T8000.
Sada Alien, čtečka RFID tagů + směrové antény. Najde použití při radiofrekvenční identifikaci, kdy jsou používány "smart labels", tedy tzv. chytré etikety s vestavěným RFID čipem, kdy je programování prováděno souběžně při tisku etikety. Sada je součástí RFID snímacího pracoviště, součástí dodávky je i zakázkový zákaznický sw, který umožní snímaná data zpracovávat a propojit s informačním systémem.
Ruční snímače čárových kódů - používají se pro snímání lineárních nebo i 2D kódů, v základním provedení s připojením k počítači pomocí kabelu (USB, PS2 nebo COM vstup). K dispozici je i široká nabídka bezdrátových snímačů, kdy bezdrátová komunikace čtečky a základny může probíhat např. přes bluetooth. Samotná základna je připojena k PC buď opět přes USB/PS2/Com, nebo pomocí převodníku je možné základnu připojit přímo do sítě Ethernet bez nutnosti přímého připojení k počítači.
Externí navíječ etiket - při použití interních navíječů pásů etiket v tiskárně jsme většinou omezeni max. možným průměrem, který nebývá kvůli konstrukčním rozměrům tiskárny největší. Tento limit odstraňuje použití externího navíječe. Mechanismus je vybaven kluznou spojkou a je určen pro trvalý provoz. V naší nabídce najdete navíječe s rychlostí 60, 90 nebo 120 ot/min, s max. návinem 150,220 a 280 mm.

Aplikátory etiket - slouží pro vestavění do průmyslových balicích linek, dodávají se buď jako samostatné konstrukce k použití se standardní termotiskárnou nebo jako průmyslové komponenty, kdy je tiskový mechanismus termotiskárny přímo integrován do konstrukce aplikátoru. V naší nabídce je celá řada těchto aplikátorů, od běžných pro polepování kartonových krabic až po speciální pro polepy palet, lahví a geometricky nepravidelných předmětů.

Dovolujeme si Vás pozvat k návštěvě našeho internetového obchodu, který najdete na adrese http://eshop.profiprint.cz